piątek, 3 stycznia 2014

JESTEŚ....


Wkroczyliśmy Kochanie razem w Nowy Rok. Razem patrzyliśmy na sztuczne ognie i zapewne myśleliśmy o tym samym-aby ten nadchodzący rok był pełen miłości, wzajemnego szacunku i samych radości.

 
I tego Ci życzę KOCHANIE w dniu Twoich urodzin abyśmy razem trwali , abyśmy się kochali i szanowali abyśmy nigdy nie poczuli się sobą znudzeni.

Dziękuję ci za te DWA lata spędzone razem.
Dziękuję Ci za SYNKA i pomoc w jego wychowywaniu.
Dziękuję ci za te noce kiedy w Twoich ramionach znajdowałam ukojenie i spokój 
BO TY jesteś moją Oazą, moim ……………..

Jesteś częścią mnie.

I chociaż nieraz drzemy między sobą koty a drobnostka urasta do niebotycznych rozmiarów Ty tak jak ja nie potrafisz się gniewać, milczeć i mimo tego, że nieraz pada za dużo raniących słów nigdy nie opuściłeś mnie. Pomimo złości przytulasz, całujesz.
TRWASZ.
To dzięki Tobie poznałam słowo PRZEPRASZAM. KOCHAM

To dzięki Tobie i Twojej sile czuję się bezpieczna, szczęśliwa, spełniona. Dajesz mi to o czym zawsze marzyłam. Chcę do końca świata i o jeden dzień dłużej Cię kochać, wspierać i być Twoim przyjacielem. Chcę kiedyś mieć z Tobą jeszcze jednego maluszka aby stworzyć rodzinę o jakiej zawsze marzyłam. Pragnę kiedyś mając wiek dojrzały stanąć przed Panem Bogiem i odnowić nasz ą przysięgę. Chcę jak najdłużej trwać u Twego Boku i mam nadzieję, że z Bożą pomocą NAM się uda.

I obiecuję Ci Kochanie, że  postaram się, dołożę wszelkich starań aby nasze małżeństwo trwało a ogień jaki w Nas jest nigdy nie przygasł. Obiecuję Ci, że dołożę wszelkich starań do tego abyś BYŁ szczęśliwy, a każdy dzień przenosił nam kolejną dawkę miłości i nowych niezapomnianych wspomnień.


Twoja Żona

2 komentarze :

  1. piekny post i zyczenia dla mężą. widać szczerość uczuć i miłość:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie napisane! Wszystkiego dobrego dla WAS!

    OdpowiedzUsuń